به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

آب و هوای والنسیا


آب و هوای والنسیا

آب و هوای والنسیا در اسپانیا در هر کدام از فصول سال دارای شرایط مختلفی می باشد. در بهار و تابستان می توان هوای دلپذیری را در این شهر تجربه کرد. اگر قصد دارید با کمترین هزینه به این شهر سفر کنید فصل زمستان و پاییز را انتخاب کنید.

سالانه هزاران توریست و گردشگر به کشور زیبای اسپانیا و شهر والنسیا که دارای آب و هوایی دلپذیر و زندگی مدرن شهری و طبیعی است سفر می کنند. آب و هوای والنسیا یکی از موضوعات مهمی است که می بایست قبل از سفر به این شهر به تمامی جوانب آن توجه کنید. زمستان های معتدل در کنار تابستان های گرم و خشک این شهر همگی از دلایلی است که پای بسیاری از افراد گردشگر را به این شهر می کشاند.

در هر کدام از فصل های سال به این شهر رویایی سفر کنید با آب و هوایی متنوع روبرو خواهید شد که سفر را برای شما خاطره انگیز خواهد کرد. مدیترانه ای بودن آب و هوای والنسیا از دلایلی است که میزان توریست را در این شهر افزایش داده است. نکته مهم در رابطه با این شهر وجود فستیوال و جشن های مختلف در فصول سال در شهر والنسیا است که توصیه می شود افراد با توجه به آنها به برنامه ریزی سفر خود اقدام کنند.

آب و هوای والنسیا

آب و هوای والنسیا

آب و هوای والنسیا در فصل زیبای بهار

اگر به دنبال بهترین زمان سفر به والنسیا در کشور اسپانیا هستید ما به شما فصل بهار را پیشنهاد می کنیم. آب و هوای والنسیا در فصل بهار بسیار دل انگیز می باشد. نسیم خنکی که در این فصل بر چهره شما می وزد لذت خاصی دارد که ارزش سفر کردن به والنسیا را برای شما دو برابر می کند. از مهمترین ویژگی های آب و هوای والنسیا در فصل بهار گرم بودن آب دریا در این زمان است. با این شرایط امکان شنا کردن برای شما در سواحل این شهر امکان پذیر خواهد بود.

جالب است بدانید که در این فصل کمترین توریست را می توان در شهر والنسیا مشاهده کرد. خلوتی شهر از دیگر دلایلی است که می تواند بهار را به بهترین زمان سفر به والنسیا تبدیل کند. درختانی پر از شکوفه و همچنین دمای مناسب از دیگر موضوعاتی است که می تواند ماه های آوریل و مه را در فصل بهار والنسیا بهترین زمان معرفی نماید.

آب و هوای والنسیا در فصل زیبای بهار

آب و هوای والنسیا در فصل زیبای بهار

فصل تابستان و آب و هوای والنسیا

اگر به دنبال آفتابی سوزان در شهر والنسیا هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم در فصل تابستان به این شهر سفر کنید. آفتاب گرفتن و قدم زدن در سواحل شهر والنسیا در فصل تابستان از طرفداران بسیاری برخوردار است. این فصل را می توان از شلوغ ترین ایام در والنسیا بشمار آورد چرا که رطوبت بالا و گرمای زیاد این فصل باعث سرازیر شدن توریست به این شهر می شود.

 مسلما هر چه استقبال جهت سفر به والنسیا در تابستان بیشتر باشد مخارج سفر نیز در این فصل افزایش می یابد. رزرو هتل در این فصل کمکی دشوار است چرا که اکثر هتل های والنسیا مدت ها قبل با قیمت های صعودی توسط توریستان رزرو شده اند. اگر تمایل دارید تابستان را برای سفر به این شهر انتخاب کنید توصیه می کنیم پس از بررسی آب و هوای والنسیا ۴ ماه قبل از حرکت خود به رزرو هتل و اقامتگاه مناسب در این شهر بپردازید.

فصل تابستان و آب و هوای والنسیا

فصل تابستان و آب و هوای والنسیا

آب و هوای والنسیا در پاییز

یکی از فصولی که می توان حال و هوایی خاص را در شهر والنسیا تجربه کرد پاییز است. از شلوغ ترین زمان هایی که می توان این شهر را مشاهده کرد ماه های سپتامبر و اکتبر در این فصل می باشند. توصیه می کنیم هوای دل انگیز والنسیا در پاییز را برای قدم زدن از دست ندهید. بهترین و ناب ترین خاطرات را می توانید در فصل پاییز والنسیا در کنار کسانی که دوستشان دارید رقم بزنید. لاس فالاس نام یکی از فستیوال های این شهر است که در فصل پاییز توریست مختلفی را به سمت خود می کشاند. اگر تمایل دارید در این رویداد شرکت کنید می بایست چند ماه قبل هتل خود را رزرو کنید چرا که تنها دلیل سفر کردن در پاییز به این شهر جشن های این چنینی است.

آب و هوای والنسیا در پاییز

آب و هوای والنسیا در پاییز

آب و هوای والنسیا در زمستان

یکی از مهمترین ویژگی های آب و هوای والنسیا در اسپانیا در فصل زمستان معتدل بودن هوا در این زمان است. در این فصل دمای هوا در حدود ۵ درجه سانتی گراد است و خبری از سرمای شدید و طاقت فرسا در این شهر نیست. ماه های نوامبر تا مارس والنسیا بسیار خلوت هستند و اکثر مکان های گردشگری و توریستی آن چند ساعت زودتر تعطیل می شوند. اگر در این فصل به والنسیا سفر می کنید این نکته را نیز بدانید که رستوران های این شهر در اغلب روزهای زمستان تعطیل می باشند.

چند نکته در رابطه با آب و هوای والنسیا

اگر قصد سفر به والنسیا در هر کدام از فصول سال را دارید توصیه می کنیم به چند نکته توجه کنید.

  • در فصل تابستان همراه خود لباس کافی و البته کرم ضد آفتاب داشته باشید. آفتاب سوزان این شهر در این فصل فراتر از تصور می باشد.
  • در زمستان های والنسیا کمتر شما با بارش های سنگین برف و باران مواجه می شوید اما برای احتیاط هم که شده همراه خود لباس گرم و بارانی داشته باشید.
  • اگر در فصل شلوغی به این شهر سفر می کنید در معابر و مکان های شلوغ مراقب کیف و لوازم خود باشید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای اسپانیا ، وقت سفارت اسپانیا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

هتل پیادا رزیدنس پاتایا اگر به دنبال شناخت یکی از هتل های خوب پاتایا یعنی هتل پیادا رزیدنس پاتایا هستید در این مقاله قصد داریم هتل پیادا پاتایا را به ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

هتل دواری رزیدنس پوکت جزیره پوکت که در تایلند قرار دارد، به خاطر اقلیم استوایی، وجود جزایر و موقعیت جغرافیایی عالی خود، ۱ منطقه توریستی به شمار می رود. در ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۱۲ دی ۱۳۹۷

سفر به مادرید سفر به مادرید برای بسیاری از افراد جذاب و خاطره انگیز بوده است و توانستند ساعات خوشی را در این شهر زیبا سپری کنند. به شما نیز ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!