اطلاعات سفر

انتخاب 5 ملک واجد ارزش میراثی در خیابان ولیعصر - اطلاعات سفر

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، انتخاب 5 ملک واجد ارزش میراثی در خیابان ولیعصر صورت گرفت.

قضیه چیست؟

نصرالله آبادیان به برنامه اجرایی که از طرف پایگاه ثبت جهانی خیابان ولیعصر (عج) ابلاغ شده است، اشاره کرد و ادامه داد: 4 کیلومتر از خیابان ولیعصر (عج) در محدوده این منطقه واقع شده و برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت کالبدی و محیطی در این خیابان حد فاصل چهارراه معز السلطان تا پل امیر بهادر آغاز و عملیات اجرایی آن با تسهیلگری شهرداری منطقه 11 در حال انجام است.
آبادیان افزود: این عملیات شامل حذف زوائد بصری، شستشو، رنگ آمیزی و همچنین پیرایش است که با مذاکره های چهره به چهره و شرح این پروژه، اهداف و نتایج حاصله از آن به مالکین، کسبه و ذی نفعان نسبت به آگاه سازی و بیان اهمیت آن به مردم اقدام شد.

شهردار منطقه 11 با تأکید بر اهمیت مشارکت مردمی در اجرای حذف زوائد بصری بیان کرد: در صورت عدم همکاری مالکین برای جمع آوری زوائد بصری اعم از کولر، تابلو، میله ، لوله و ..از روی بالکن ها و نمای ساختمان اخطارهایی در 3 مرحله برای آنان ابلاغ خواهد شد و پس از سومین اخطار شهرداری منطقه اقدام به حذف زوائد می کند.

نصرالله آبادیان همچنین از انتخاب 5 ملک واجد ارزش میراثی و تاریخی در محور خیابان ولیعصر (عج) نبش خیابان های مافی، قزوین، مدرس و معز السلطان برای پیرایش خبر داد و گفت: پس از گفتگوهایی که با مالکین داشتیم هم اکنون تفاهم نامه ای با آنان منعقد شده که با امضای مالک عملیات پیرایش توسط شهرداری آغاز خواهد شد. به گفته شهردار منطقه 11، جمع آوری تابلوهای متفرقه و فرسوده از 110 واحد صنفی با اجرای طرح یکسان مطابق طرح ابلاغی پایگاه ثبت جهانی خیابان ولیعصر (عج) بزودی انجام خواهد شد که در این طرح نیز شهرداری منطقه 50 درصد از هزینه های تعویض و نصب تابلو را با مالکین مشارکت می کند.

انتخاب 5 ملک واجد ارزش میراثی در خیابان ولیعصر
بازدید : - بار دسته بندی : خبر تاريخ : 4 می 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها