به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

بلیط استکهلم


بلیط استکهلم

برای افرادی که اولین بار است تصمیم گرفته اند که به استکهلم سفر کنند، خرید بلیط استکهلم شاید کار دشواری باشد. البته نیاز به هیچ گونه نگرانی نیست. در این مقاله شما می توانید با نحوه خرید بلیط استکهلم و شرایط سفر به این شهر بیش تر آشنا شوید. همینطور در این مقاله می توانید با جاذبه های گردشگری استکهلم نیز آشنا شوید تا بتوانید یک برنامه ریزی صحیح درباره سفرتان داشته باشید و تا حدودی ابهاماتتان رفع گردد.

معرفی شهر استکلهم

استکلهم پایتخت کشور سوئد و یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری جهان می باشد. شاید سفر به استکلهم و سوئد اساساً کمی گران تر از سایر نقاط جهان باشد؛ اما جاذبه های گردشگری و زیبایی هایی را خواهید دید که حتی چندین بار تماشای آن ها هم شما را راضی نخواهد کرد. استکلهم یکی از شگفت انگیزترین شهرهای جهان است و طرفداران بسیاری دارد. وضعیت اقتصادی و شرایط زندگی در این کشور بسیار مناسب است و از شرایط بهداشتی و تحصیلی ایده آلی بهره مند می باشد. همه این ها باعث می شود که افراد زیادی این شهر را نه تنها برای مسافرت چند روزه بلکه برای زندگی انتخاب کنند. مخصوصاً این که این کشور شرایط بسیار خوبی را برای مهاجران این شهر در نظر گرفته است. البته ما در این مقاله می خواهیم درباره سفر توریستی با استفاده از تور سوئد و تور اروپا به این شهر صحبت کنیم.

معرفی شهر استکلهم

معرفی شهر استکلهم

بهترین زمان برای خرید و رزرو بلیط استکهلم

اما چه زمانی به استکهلم سفر کنیم و چه موقع برای خرید بلیط استکهلم می تواند زمان مناسبی باشد؟ اگر بخواهیم این مورد را از نظر آب و هوایی بررسی کنیم باید بگوییم که استکهلم به این دلیل که در نیم کره شمالی و در حوضه کشورهای اسکاندیناوی قرار دارد، دارای زمستان های بسیار سردی است. فصل پاییز نیز به نسبت سرد است. اما فصول بهار و تابستان هوا رو به گرمی رفته و به تدریج آب و هوا برای یک سفر حسابی به سوئد گرم تر می شود. در این حالت شاید بهترین زمان برای سفر به استکهلم و خرید بلیط استکهلم، فصل تابستان باشد. البته در بهار نیز گردشگران بسیاری به این شهر سفر می کنند و برای خرید بلیط استکهلم اقدام می کنند. اما به طور کلی تابستان فصل محبوب سفر به استکهلم است.

بهترین زمان برای خرید و رزرو بلیط استکهلم

بهترین زمان برای خرید و رزرو بلیط استکهلم

آشنایی با فرودگاه بین المللی استکهلم

استکهلم دارای ۳ فرودگاه بین المللی به نام های آرلاندا، واستراس و اسکاوستا می باشد. اما از این بین، فرودگاه بین المللی آرلاندا مهم ترین فرودگاه این شهر است و شما پس از تهیه بلیط استکهلم احتمالاً می بایست از این فرودگاه استفاده نمایید. این فرودگاه یک فرودگاه همگانی بوده و از سطح دریا ۱۳۷ فوت ارتفاع دارد. فرودگاه آرلاندا دارای ۴ ترمینال می باشد. ترمینال های ۲ و ۵ برای پروازهای بین المللی و ترمینال های ۳ و ۴ برای پروازهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. پس از خرید بلیط استکهلم شما باید از ترمینال های ۲ و ۵ استفاده نمایید. البته ترمینال ۵ شرایط بهتری دارد و بسیار پیشرفته طراحی شده است. در این فرودگاه تمامی امکانات مورد نیاز برای شما در نظر گرفته شده است و به طور کلی یکی از بهترین فرودگاه های اروپا نیز محسوب می شود.

آشنایی با فرودگاه بین المللی استکهلم

آشنایی با فرودگاه بین المللی استکهلم

لیست پروازها به مقصد استکهلم

خوشبختانه سوئد و شهرهای استکهلم و گوتنبرگ این کشور دارای پرواز مستقیم از تهران می باشند. البته شما می توانید از پروازهای غیر مستقیم شرکت های هواپیمایی خارجی نیز استفاده نمایید.

پرواز تهران از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به مقصد استکهلم و گوتنبرگ دارای ۴ پرواز در طول هفته توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر.

پرواز تهران از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به مقصد استکهلم و گوتنبرگ توسط شرکت هواپیمایی ایران آسمان.

هم چنین شما می توانید از پروازهای غیر مستقیم خارجی که در زیر آمده است، نیز استفاده نمایید:

  • پرواز تهران و مشهد به استکهلم به صورت غیر مستقیم توسط شرکت هواپیماییEmirate Airlines  و با یک توقف در دبی.
  • پرواز تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز به استکهلم به صورت غیر مستقیم توسط شرکت هواپیمایی Turkish Airlines  و با یک توقف در استانبول.
  • پرواز تهران به استکهلم به صورت غیر مستقیم توسط شرکت هواپیماییAustrain Airlines  و با یک توقف در وین.
لیست پروازها به مقصد استکهلم

لیست پروازها به مقصد استکهلم

مدارک مورد نیاز برای رزرو و خرید بلیط استکهلم

برای خرید و رزرو بلیط استکهلم نیاز به مدرک خاصی وجود ندارد. خصوصاً اگر بخواهید بلیط استکهلم را از طریق آژانس ها خریداری کنید. تنها داشتن اطلاعات هویتی افراد متقاضی نظیر نام و نام خانوادگی، سن و شماره ملی می تواند به کارتان بیاید. البته داشتن یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب را فراموش نکنید. اما اگر بخواهید به صورت حضوری از فرودگاه بلیط استکهلم را تهیه نمایید، معمولاً از شما مدارکی نظیر کارت شناسایی دریافت می شود. هم چنین باید هزینه لازم برای خرید بلیط استکهلم را نیز به همراه داشته باشید. به جز این موارد به مدارک دیگری برای رزرو و خرید بلیط استکهلم نیاز نخواهید داشت.

مدارک مورد نیاز برای رزرو و خرید بلیط استکهلم

مدارک مورد نیاز برای رزرو و خرید بلیط استکهلم

عوامل مؤثر در قیمت بلیط استکهلم

پارامترهای گوناگونی هستند که در قیمت بلیط استکهلم می توانند نقش داشته باشند. برای مثال این که می خواهید چه زمانی را برای خرید و رزرو بلیط استکهلم انتخاب کنید، یکی از عوامل بسیار تأثیرگذار در قیمت بلیط استکهلم می باشد. اگر مشکلی با هزینه بلیط استکهلم ندارید سعی کنید در بهترین زمان ممکن یعنی فصل تابستان به این شهر سفر کنید. اما اگر می خواهید هم یک سفر راحت و هم یک سفر کم هزینه داشته باشید، شاید فصل بهار یا پاییز بهتر باشد. مخصوصاً فصل بهار در این موقع قیمت بلیط استکهلم کمی ارزان تر است و تعداد مسافران کم تری نیز به استکهلم سفر می کنند. به طور کلی از هر لحاظ می تواند برای شما مناسب باشد.

عوامل مؤثر در قیمت بلیط استکهلم

عوامل مؤثر در قیمت بلیط استکهلم

جاذبه های گردشگری استکهلم

همان گونه که گفتیم یکی از دلایل مهم سفر به استکهلم، بحث توریسم و تماشای جاذبه های گردشگری می باشد. به همین سبب در این جا می خواهیم شما را با چند نمونه از جاذبه های گردشگری این شهر آشنا کنیم که قطعاً برایتان جذاب خواهد بود. از جمله جاذبه های گردشگری استکهلم می توان به شهر قدیم یا گملا استان، کاخ پادشاهی، موزه واسا، سیتی هال، قایق سواری، موزه هنر مدرن، اریکسون گلوب، کلیسا جامع استکهلم، ریدار هولمن، قلعه گریسپهلم و بسیاری دیگر اشاره کرد. شما با تهیه بلیط استکهلم و یا تور سوئد و تور اروپا می توانید از تمامی جاذبه های دیدنی این شهر زیبا نهایت استفاده را ببرید.

جاذبه های گردشگری استکهلم

جاذبه های گردشگری استکهلم

نکات مهمی که در سفر به استکهلم باید توجه کنید:

این چند نکته را در سفر به استکهلم و خرید بلیط استکهلم در نظر داشته باشید.

  • سعی کنید برنامه مشخصی برای سفر خود داشته باشید و پیش از سفر در مورد همه چیز تحقیق کاملی داشته باشید.
  • هزینه های سفر را به صورت جزئی محاسبه کنید تا در استکهلم دچار مشکل نشوید.
  • پس از این که زمان دقیق سفرتان مشخص شد اقدام به خرید بلیط استکهلم بکنید.
  • اقامت در یک هتل ۳ یا ۴ ستاره می تواند تا حد زیادی در هزینه های شما صرفه جویی به عمل آورد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

 آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط سوئد، وقت سفارت سوئد، ویزای سوئد، تور سوئد و تور اروپا میباشد. ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

هتل ساوادی پاتونگ پوکت هتل ساوادی پاتونگ پوکت یک هتل ۴ ستاره است که در منطقه ی پاتونگ قرار داشته که این منطقه یکی از بهترین مکان های پوکت برای ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۰۴ تیر ۱۳۹۷

وقت سفارت سوئد چنانچه قصد سفر به کشور سوئد را دارید، می بایست به این نکته توجه داشته باشید که اولین گام در جهت فراهم ساختن زمینه مسافرت به این ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۲ شهریور ۱۳۹۷

بلیط برلین با خرید بلیط برلین به پایتخت کشور آلمان که شهری تاریخی بوده و گردشگران خارجی زیادی دارد، سفر خواهید کرد. بسیاری از دانشجویان و علاقه مندان به هنر، ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!