به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

تور سنگاپور

تور سنگاپور

كشور سنگاپور، كشورى ثروتمند و سرسبز استوايى با جاذبه هاى توريستى و گردشگرى فراوان است و تور سنگاپور قطعا تجربه جدیدی برایتان به ارمغان میاورد. سنگاپور سالانه ميزبان مسافران و گردشگران بسيارى از سراسر دنيا است و يكى از دلايل پيشرفت اقتصادى اين كشور، توسعه همین صنعت گردشگرى و توريستى آن بوده است.

در ادامه به معرفى اين كشور منحصر به فرد و جاذبه هاى ديدنى آن خواهيم پرداخت و شما را با تور سنگاپور آشنا خواهيم كرد:

تور سنگاپور

تور سنگاپور

 

معرفى جمهورى سنگاپور

جمهوری سنگاپور، كوچك ترين كشور آسیای جنوب شرقی محسوب مى شود و در همسايگى این کشور از شمال، كشور مالزی و از جنوب، كشور اندونزی واقع شده است. در واقع كشور سنگاپور در جنوب شبه جزیره مالایا قرار دارد و پايتخت آن شهر سنگاپور است. در تور سنگاپور از جاذبه های بینظیر این کشور لذت خواهید برد.

تور سنگاپور

تور سنگاپور

 

جغرافياى كشور سنگاپور

كشور سنگاپور از تعدادى جزیره تشکیل شده است. سنگاپور داراى باغ‌ها و جنگل‌های انبوهى درون شهر است و همین سبب شده است كه سنگاپور شهرى درون باغ خوانده شود. آب و هوای سنگاپور گرم و مرطوب بوده که اجازه داشتن تعطيلاتى دلپذير و راحت را به شما مى دهد. ميزان بارش سالانه در این کشور، تقريباً بیش از ۲۳۴۰ میلی‌متر است. با انتخاب تور سنگاپور از زیبایی های این کشور بهره ببرید.

اقتصاد كشور سنگاپور

كشور سنگاپور به عنوان كشورى مستقل و يكى از مراكز بزرگ تجارى و داد و ستد كالا است و بنادر اين كشور يكى از پرتردد ترين بنادر دنيا مى باشد. اين كشور سومين مركز پالايش نفت در دنيا است و يكى از مراكز مهم و بزرگ اقتصادى نيز محسوب مى شود. سهم بالايی از اقتصاد اين كشور از راه گردشگرى و صنعت توريست تأمين مى شود. تور سنگاپور از بهترین های کشور سنگاپور است.

زبان و مذهب كشور سنگاپور

در كشور سنگاپور زبان هاى انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل به عنوان زبان رسمى اين كشور است اما در مجموع حدود بيست زبان تكلم مختلف در اين كشور ديده مى شود.

مذاهب متنوعى در سنگاپور ديده مى شود. مذاهب بودایی و تائو، مسیحی، مسلمان، هندو و بى دينى از مذهب هاى ديده شده در اين كشور است .

فستيوال هاى كشور سنگاپور

هر ساله در كشور سنگاپور ، فستيوال ها و جشنواره هاى مختلفى برگزار می شود كه سبب جذب گردشگران بسيارى به اين كشور مى شود.

جشنواره غذا در سنگاپور، سرآشپز هاى ماهر را در كنار هم جمع مى كند و رقابتى لذت بخش و خوشمزه را بين آن ها ايجاد مى كند. فستيوال موسيقی پر آوازه و پر از شور و هيجان نيز از ديگر فستيوال هاى مشهور كشور سنگاپور است. لذت چشیدن غذاهای جدید با برگزیدن تور سنگاپور میسر خواهد شد.

 

جاذبه هاى گردشگرى در كشور سنگاپور

سنگاپور كشورى با جاذبه هاى خارق العاده و مراكز خريد متنوع است و باغ هاى سرسبز، درياچه، موزه ها و مراكز خريد، تعطيلاتى بى نظير را براى شما رقم خواهد زد. در ادامه به معرفى جاذبه هاى مشهور و معروف كشور سنگاپور خواهيم پرداخت:

مارینا بی سندز

يكى از اماكن و ديدنى هاى خيره كننده در تور سنگاپور مارینا بی سندز است. مارینا بی سندز داراى ۵۵ طبقه است و شامل سه برج فوق مدرن با سقف‌هایى است كه یک پارک زیبای کشتی ‌مانند به نام اسکای پارک را ايجاد كرده اند. تركيبى مدرن از هتل ها، کلاب، مرکز خرید، تئاتر، نمایشگاه و موزه در كنار هتل مارینا بی سندز مكانى جذاب از معمارى مدرن را در كشور سنگاپور پديد آورده است. نورپردازى و تركيب زيباى نور در هنگام غروب و شب، مكانى خيره كننده را براى عكاسان فراهم خواهد كرد. اين مكان زيبا و جاذبه هايش در تور سنگاپور را از دست ندهيد.

تور سنگاپور

تور سنگاپور

 

پارک مرلیون

يكى ديگر از جاذبه هاى كشور سنگاپور، پارک مرلیون است. پارک مرلیون كشور سنگاپور شامل مجسمه اى ۸.۵ متری و ۷۰ تنی با سر شیر و بدن ماهی است و يكى از نماد هاى كشور سنگاپور محسوب مى شود. در اين مكان جذاب مى توانيد روی آبراهه‌های اسکله قایق‌سواری کنید و از جاذبه هاى مختلف، پاساژها و رستوران هاى متنوع اطراف آن لذت ببريد که از جاذبه های بینظیر تور سنگاپور میباشد.

تور سنگاپور

تور سنگاپور

 

باغ وحش كشور سنگاپور

باغ وحش سنگاپور شامل جنگل بارانی است که بیش از ۲۸۰۰ جانور مختلف در آن زندگی می‌کنند و سبب شده است كه باغ وحش سنگاپور يكى از جاذبه هاى خارق العاده اين كشور محسوب شود که از جاذبه های تور سنگاپور بحساب میاید. حدود ۳۰۰ گونه از انواع پستانداران، پرندگان و خزندگان در اين باغ وحش زندگى مى كنند. باغ وحش سنگاپور تجربه اى جذاب و متفاوت را براى شما رقم خواهد زد كه مى توانيد در تور كشور مالزی از آن لذت ببريد.

تور سنگاپور

تور سنگاپور

 

چرخ و فلک كشور سنگاپور

جاذبه اى باشكوه، متفاوت و يكى از نمادهاى معروف و هيجان انگيز تور سنگاپور، چرخ و فلک ۱۶۵ متری این شهر است. اين چرخ و فلك مرتفع، چشم اندازى خيره كننده از جزاير اندونزى، سرزمين سبز سنگاپور و معمارى مدرن اين شهر به شما خواهد داد. چرخ و فلك سنگاپور، بزرگترین چرخ و فلک دنیا است و شامل ۲۸ کابین با ظرفیت ۲۸ نفر در هر كدام است. هر دور اين چرخ و فلك در حدود ٣٧ دقيقه طول مى كشد و دقايق بی نظيرى را برای شما رقم می زند.

تور سنگاپور

تور سنگاپور

 

باغ‌ های گیاه‌شناسی سنگاپور

كشور سنگاپور داراى باغ‌هايی با وسعت ۷۴ هکتاری گیاه‌شناسی است كه يكى از جاذبه هاى بی نظير اين كشور مى باشد. تور سنگاپور انتخابی بینظیر برای مسافرت میباشد. همچنين اين جاذبه ى منحصر به فرد در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌ است. پوشش هاى گیاهی استوایی، دریاچه‌های طبيعى کریستالی، باغ‌های سرسبز و چمن‌ زارهای جذاب تنها بخشى از جاذبه هاى اين باغ گياه شناسى مشهور است. بزرگترين مجموعه از گل هاى زيباى اركيده هاى جهان را در باغ ملی ارکیده مى توانيد شاهد باشيد و مجموعه ای از ۶۰۰ نوع از این گل اركيده در اين مكان ديده مى شود. 

 

باغ‌های کنار خلیج

كشور سرسبز سنگاپور، شامل باغ هاى بيشمارى است. زمينى ۱۰۰ هکتار به همراه گنبدهای زیستی بزرگ، درخت‌های شگفت انگيز و مجسمه هاى زيباي خود، باغ هاى كنار خليج را پديد آورده است. جنگل ابر درخت هاى ٢٥ مترى اش به همراه پل جذابى که دو ابر درخت را به هم وصل كرده است، چشم اندازى زيبا از شهر سنگاپور، درياى چين و باغ هاى سرسبز اين كشور پديد آورده است.

تور سنگاپور

تور سنگاپور

 

موزه تمدن‌ های آسیایی

 كشور سنگاپور به جز جاذبه هاى طبيعى بی نظيرش داراى موزه تمدن‌های آسیایی نيز مى باشد و بزرگترین مجموعه از گنجینه‌های منطقه را شامل مى باشد. كلكسيونى از فرهنگ هاى مختلف در كنار يكديگر اين موزه زيبا را پديد آورده است .

ساختمان اصلى موزه بنايى با قدمت ۱۵۰ ساله و مربوط به دوران استعمار با معماری کلاسیک انگلیسی شگفت انگيزي است.

موزه ملی كشور سنگاپور

يكى ديگر از موزه هاى كشور سنگاپور، موزه ملى آن است و ساختمان اين موزه مربوط به سال ۱۸۴۹ است و داراى سبک معمارى نئوکلاسیک انگلیسی و رنسانس مى باشد که با برگزیدن

تور سنگاپور میتوانید از این زیبایی ها بهره ببرید. موزه ملى سنگاپور شما را با تاريخ اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی سنگاپور آشنا خواهد كرد.

چاینا تاون

يكى از جاذبه هاى تور كشور سنگاپور، محله  بومى و جذاب چینی‌ ها است. بازارهاى رنگارنگ، غذاهاى پر از عطر و طعم و صنايع دستى منحصر به فرد از ويژگى هاى اين محله پر آوازه است. اين محله جذاب شامل موزه میراث چاینا تاون نيز است و همچنين معبدهاى مذهبی جالبى در اين محله موجود است.

دریاچه مک‌ ریچی

در تور سنگاپور از دیدنی های این کشور زیبا لذت ببرید. دریاچه زيباى مک‌ریچی قدیمی‌ترین دریاچه كشور سنگاپور است و به عنوان مخزن آب سنگاپور استفاده مى شود. اطراف اين درياچه زيبا، پارك هايی سرسبز با مسيرهاى پياده روى، كافه و آلاچيق هايی جهت استراحت است. بر روى اين درياچه، پل معلق ۲۵۰ متری و با ارتفاع ۲۵ متری از سطح جنگل ساخته شده است و لحظاتى بكر و زيبا را براى شما رقم خواهد زد.

 

مراكز خريد در كشور سنگاپور

مراكز خريد متنوعى براى علاقمندان به خريد در كشور سنگاپور وجود دارد. ویوو سیتی با بزرگترين سينما و اسباب بازى فروشی در خیابان اورچِرد، مرکز خرید مارینا بی سندز و امكان قايق سوارى و مرکز خرید رافلز سیتی و برندهاى معروف جهانى در آن، از جمله مراكز خريد مشهور كشور سنگاپور است.

تور سنگاپور

تور سنگاپور

تنوع غذايي در كشور سنگاپور

غذاهاى كشور سنگاپور، تنوعى اعجاب انگيز از عطر و طعم هاى بی نظير براى شما خواهد داشت كه پيشنهاد می كنيم آن ها را از دست ندهيد که در تور سنگاپور از آن لذت خواهید برد. ترکیبى از آشپزی چینی و تایلندی و مالایی و حتى غذاهای هندی و عربی و سنگاپورى سبب جلب توجه و جذب هر گردشگر و توريستى مى شود.

از جاذبه هاى كشور سنگاپور لذت ببريد و غذاهاى سنگاپورى را در رستوران ها و دكه ها تجربه كنيد.

لاکسا به همراه نودل برنج، تکه‌های گوشت دودى یا مرغ یا ماهی و سبزیجات را تست كنيد و يا نودل سرخ شده و هوکین مى را تست كرده و لذت ببريد. خیابان اولد ایرپورت مركزى براى امتحان كردن غذاهاى سنگاپور است. رستوران هاى متنوع و دكه هاى خيابانى امكان تماشاى درست كردن غذاهاى بی نظير از جمله چينى، تايلندى و هندى را نيز به شما خواهد داد.

تور سنگاپور

تور سنگاپور

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای مالزی،  تور مالزی  و بلیط مالزی  88851080-021

 

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۴ مهر ۱۳۹۷

هتل های کراکوف شهر تاریخی و فرهنگی کراکوف به دلیل داشتن گردشگران زیاد، دارای هتل های زیادی است. بنابراین نگرانی از لحاظ اقامت در کراکوف وجود ندارد. هتل های کراکوف ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۷ تیر ۱۳۹۷

وقت سفارت سوئد در این مقاله راجع به وقت سفارت سوئد و مدارک لازم برای این امر توضیحاتی ارائه می شود، به شما پیشنهاد میگردد که جهت تسریع در انجام ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۲ مهر ۱۳۹۷

تور پرتغال تور پرتغال در کشور ما طرفداران بسیار زیادی دارد و از جمله ارزانترین تورهای اروپایی نیز می باشد. ما نیز در این مقاله قصد داریم تا شما را ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!