به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

تور ۵ روزه پاریس

تور ۵ روزه پاریس

تور ۵ روزه پاریس، به عنوان سفری معتبر و با اجرای فراوان در بین بسیاری از آژانسهای گردشگری، فرصتی مناسب برای آشنایی با شهر پاریس می باشد. جذابیت های پاریس سبب میشود تا کل این ۵ روز، در لذت و آسایش سپری شود. تور ۵ روزه پاریس همچنین، تور اقتصادی پاریس نیز، به شمار میآید. از این رو بسیاری از افراد با یک برنامهریزی منسجم میتوانند لذت سفر به پاریس را در این تور، تجربه کنند.
دلیل انتخاب تور ۵ روزه پاریس
شهر پاریس به عنوان عروس شهرهای اروپا همواره یکی از مقصدهای پرطرفدار در بین گردشگران بوده است. تور ۵ روزه پاریس یکی از تورهایی است که علاوه بر کم هزینه بودن، متناسب و بهینه برای افرادی است که روزهای زیادی در سال را نمیتوانند از محل کارشان دور باشند. تور پاریس پر کشش میتواند علاوه بر به در کردن خستگی، فرصتی را برای دیدن زیباییهای این شهر زیبا فراهم آورد. همچنین بازدید از خانه ویکتور هوگو، باغهای تویلری و پانتئون، خود دلیل بسیار محکمی برای انتخاب این تور را در هر فرد هنر دوستی فراهم میکند.

خدمات تور ۵ روزه پاریس
تور ۵ روزه پاریس عموما خدمات قابل توجهی به مسافران ارائه میدهد. هزینه بلیط رفت و برگشت به عهده تور می باشد. این بدین معنا است که در صورت نواسانات ارز، تغییر یا مشکلی برای مسافران از این بابت به وجود نمی آید. خدمات ویزای شنگن اروپا نیز بر عهده تور می باشد. وجود راهنمای محلی و مسلط به زبان فارسی، یکی از نیازهای واقعی و ملموس در تورهای خارجی به شمار میآید. این امکان در تور ۵ روزه پاریس نیز وجود دارد. در این سفر، مسافران، بیمه مسافرتی از تور ۵ روزه پاریس دریافت میکنند. محل اقامت تمامی تورهای این چنینی هتلهای چهار و یا پنج ستاره میباشد. کلیه ترانسفرهای فرودگاهی به عهده تور مورد نظر میباشد. در برخی از این تورها، خدماتی به صورت اختیاری به مسافران ارائه میشود. این خدمات در تورهای پاریس عموما شامل گشت کامل در آمستردام، دیزنی لند، لاهه و روتردام می شود. در بخی از تورها هدست برای ترجمه نیز به مسافران داده میشود.

مکانهای دیدنی در تور ۵ روزه پاریس
مکانهای جذاب در تور ۵ روزه پاریس بسیار زیاد هستند؛ به طوری که نوشتن اسامی آنها نیز خود زمان مناسبی را از نویسنده طلب میکند. بازدید از خیابان شانزه لیزه، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن، منطقه ویژه کاخ ورسای و خیابانهای اطراف آن، برای هر گردشگری جذاب و دیدنی می باشد. به همین دلیل بازدید از مکان های ذکر شده، عنصر اصلی در تور ۵ روزه پاریس می باشد. روز آخر در این تور ویژه، خرید از مراکز خرید پاریس در نظر گرفته میشود. کلیساهای جذاب و تاریخی پاریس که هر کدام نشانگر هنر و تاریخ این شهر هستند، برای بازدید گردشگران در نظر گرفته میشود. در این تور، بازدید از کلیساهای ساکره کور و نوتردام، عموما در نظر گرفته میشود. تپه مونت مارتر نه تنها جذابیت ویژه برای گردشگران دارد، بلکه زمینه را برای پذیرایی آنها در کافههای خود فراهم میکند. بنابراین بازدید از این تپه نیز از برنامههای اصلی تور ۵ روزه پاریس می باشد.

مدارک مورد نیاز تور ۵ روزه پاریس
مانند تمامی سفرهای خارجی، ضمن داشتن اعتبار برای گذرنامه، لازم است دو قطعه عکس، ترجمه انگلیسی مدارک تامین مالی و شغلی نیز فراهم شود. همچنین اکثر آژانس های گردشگری، برای پیش ثبت نام تور ۵ روزه پاریس، کل مبلغ ریالی هزینه و نیمی از مبلغ ارزی را عموما دریافت میکنند. پیشنهاد می شود که آماده کردن مدارک مورد نیاز برای تور پاریس را به لحظات آخر موکول نکنید، تا لذت سفر به پاریس را از دست ندهید.

وعدههای غذایی تور ۵ روزه پاریس
برنامه غذایی تور ۵ روزه پاریس، در اغلب آژانسهای گردشگری تقریبا یکسان می باشد. به طور معمول صبحانه بوفه هتل، در بسیاری از این گونه تورها برای مسافران رایگان می باشد. با توجه به هزینه اولیه پرداخت شما برخی از آژانسهای دو یا سه وعده ناهار و شام را در این تور به عهده می گیرند. اگر شما فردی هستید که به سختی میتوانید غذای دلچسب خود را بیابید و یا وسواس در انتخاب غذا دارید، بهتر است از گزینه تورهای با وعده غذایی، استفاده کنید. در غیر این صورت میتوانید با پرداخت هزینه کمتر در آژانسهای ارائه دهنده تور ۵ روزه پاریس که وعدههای غذایی با مسافر هست، حضور یابید. فراموش نکنید لذت نوشیدن قهوه فرانسوی در کافههای پاریس و همچنین غذاهای ناب سرآشپزان مطرح فرانسه، خاطرهای به یاد ماندنی را برای هر گردشگری در پاریس فراهم میکند.

بلوار سن ژرمن و سن میشل

زمانهای آزاد در تور ۵ روزه پاریس
زمان آزاد در شهر پاریس، همواره برنامه ای دلچسب را به دنبال خود مییابد. وجود رستورانها و کافههای متنوع در سرتاسر شهر، ساختمان های جذاب تاریخی و هزاران سرگرمی دلچسب، زمان بدون برنامه را برای هیچ فردی باقی نمیگذارد. نمادهای زیبای شهر پاریس سبب میشوند که علی رغم این که در برنامه تور پاریس برخی از مکانها لحاظ گردید، اما گردشگران در زمانهای آزاد خود نیز به آنجا عزیمت نمایند. این مکانها شامل برج ایفل، دروازه پیروزی، میدان کنکورد و ساختمان اپرای گارنیه، با وسعت زیاد جذابیت و شورانگیزی، میباشد. قبرستان پرلاشز نیز، یکی دیگر از مکانهایی است که مدفن افراد معروف دنیا میباشد. بازدید از موزه اورسی، که شامل بسیاری از آثار هنری جهان است، توشهای جذاب از این سفر را برای هر بازدید کنندهای فراهم می کند. تماشای غروب آفتاب در کنار رودخانه سن نیز میتواند پیشنهاد جالبی، برای وقتهای آزاد در هنگام سفر به پاریس، به شمار آید.

ویژگی متمایز کننده تور ۵ روزه پاریس
یکی از اصلیترین ویژگی متمایز کننده تور ۵ روزه پاریس از دیگر تورها، وجود برنامه مشخص در زمانبندی معین می باشد. این ویژگی به علت اجرای بالای این تور در گذشته پدید آمده است و برنامهریزان این تور از درخواست های مسافران و محلهای پر بازدید و همچنین پر انگیزه برای مسافران با خبر هستند. به همین دلیل اغلب مسافران در تور ۵ روزه پاریس، پس از بازگشت از کلیه برنامهها و حتی زمانبندی وقتهای آزاد در برنامه تور نیز، رضایت کامل دارند. ویژگی دیگر این تور اقتصادی بودن آن است. این که در پنج روز بتوان بسیاری از آثار چشم نواز دنیا را با هزینه ای معقول در یک بازه زمانی مناسب به تماشا نشست، فرصتی کلیدی برای هر فرد هوشمندی به شمار می آید. بازدید از موزه لوور پاریس همواره یکی از آرزوهای هر فرد جهانگردی میباشد. این بازدید خود به تنهایی وجه تمایز قدرتمندی را در مقایسه با سایر تورها به وجود می آورد. لازم به ذکر است تابلوی معروف مونالیزا نیز در این موزه قرار گرفته است.

نکات اضطراری تور ۵ روزه پاریس
در تور ۵ روزه پاریس، نرخ هزینه برای کودکان زیر دوازده سال متفاوت میباشد. بنابراین اگر کودک زیر دوازده سال دارید، حتما قبل از هر گونه اقدامی، با کارشناس تور مشورت نمایید. در بسیاری از آژانسهای گردشگری ارائه کننده این تور، کلیه هزینههای سفارت، انگشت نگاری و مصاحبه به عهده مسافران تور ۵ روزه پاریس میباشد. لازم به ذکر است که طبق قوانین سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، چنانچه سفارت، ویزا را برای مسافری صادر نکرد، هزینهها طبق قرارداد از مسافر اخذ میگردد و امکان عودت آن وجود ندارد. همچنین به علت شرایط سخت ویزای شنگن، عموما پس از ثبت نام، امکان لغو و یا استرداد و یا حتی جایگزینی وجود ندارد. مسافران تور ۵ روزه پاریس باید در نظر داشته باشند که مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه به عهده آژانس درخواست کننده میباشد. برخی از تورها به منظور پایین آوردن هزینههای سفر، هتل خود را در حاشیه پاریس انتخاب میکنند. اگر در چگونگی گذران زمان بسیار وسواس دارید، این موضوع را در انتخاب تور مناسب خود، لحاظ کنید. همواره به یاد داشته باشید که قبل از شروع سفر شمارههای اضطراری مانند پلیس را از راهنمای خود بخواهید.

تورهای مشابه پیشنهادی
برای افرادی که تور فرانسه نمیتواند به طور کامل راضی و خرسندشان کند؛ تور ۸ روزه پاریس، پیشنهاد میشود. این تور با ارائه ۳ شبانه روز بیشتر، فرصت کافی را برای افرادی که در پنج روز نتوانستند به گردش در پاریس بپردازند، را فراهم میکند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. سفری دیگر ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

ویزای ایران جهت افراد مجارستانی کشور ایران هم اکنون توانسته است در عرصه های مختلف همانند گردشگری و سرمایه گذاری توجه افراد خارجی و توریست ها را به خود جلب ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۰۶ آبان ۱۳۹۷

جغرافیای یونان موقعیت جغرافیای یونان از نظر استراتژیک بسیار مناسب و حساس می باشد. این کشور در نقطه ی به هم رسیدن سه قاره ی اروپا، آسیا و آفریقا واقع ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۳ دی ۱۳۹۷

دیدنی های کرت امروز قصد داریم تا شما را با دیدنی های کرت که یکی از بکر ترین مناطق یونان محسوب می شود آشنا کنیم. دیدنی های کرت بسیار زیاد ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!