به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

معرفی انواع مختلفی از ویزای دورتموند

ویزای دورتموند برای سفر به شهر زیبای دورتموند ضروری می باشد. در این قسمت به انواع ویزای دورتموند اشاره می شود و توضیحات کاملی در مورد هر کدام مطرح گردیده است. توجه داشته باشید هنگام اخذ ویزا باید گذرنامه شما حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد و ویزای اخذ شده متناسب با هدف سفر شما باشد در غیر این صورت مشکلاتی هنگام ورود به این شهر برایتان به وجود خواهد آمد. اخذ ویزای دورتموند در صورتی که همه مدارک و شرایط موجود باشد به سهولت انجام می شود.
ویزای دورتموند
شهر دورتموند یکی از زیباترین شهرهای آلمان می باشد. با جاذبه های بی نظیر و فرصت های شغلی و تحصیلی کامل همواره مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. برای سفر به این شهر با هر هدفی ابتدا باید ویزای دورتموند را دریافت کنید که با مراجعه به کنسولگری آلمان اقدامات مربوط انجام می شود. مسئولان کنسولگری مدارک اصلی را متناسب با نوع ویزای شما را مشخص می کنند و شما باید در زمان مشخص شده همه مدارک مربوطه را به کنسولگری تحویل دهید. البته بعد از انجام بررسی های مربوط به ویزا جهت تشخیص صحت مدارک روز مصاحبه ای نیز از سوی کنسولگری مشخص می شود. در روز مصاحبه حتما به همه سوالات به طور واضح و صحیح پاسخ دهید همه این موارد در صدور ویزای دورتموند تاثیر گذار است. ویزای دورتموند معمولا در صورتی که همه مدارک ارائه شده صحیح باشد و هدف شما به طور دقیق برای این سفر مشخص شود به راحتی صادر می گردد. از ارائه هر گونه مدرک جعلی جدا خودداری کنید زیرا مدارک مربوطه به طور جدی توسط کنسولگری آلمان بررسی می شود و در صورت وجود جعل نه تنها ویزای آلمان برای شما صادر نمی گردد بلکه در سال های آتی نیز اخذ هرگونه ویزا از شما سلب می گردد.

اخذ ویزای توریستی دورتموند
اخذ ویزای توریستی دورتموند یکی از مهمترین ویزای دورتموند می باشد. دورتموند با جاذبه های گردشگری بسیار و مکان های تفریحی به ویژه مراکز خرید همواره گزینه خوبی برای گردشگران و توریست ها است به گونه ای که سالانه افراد بی شماری از سراسر جهان دورتموند را مقصد سفر خود انتخاب می کنند. برای سفر به عنوان یک گردشگر به دورتموند اخذ ویزای توریستی ضروری است. این نوع ویزا به طور سه ماه اعتبار دارد و با مراجعه به کنسولگری آلمان همانند سایر ویزاها اخذ می گردد. بعد از اتمام مدت زمان ذکر شده شما مستلزم هستید که این شهر را ترک کنید. ویزای توریستی علاوه بر افرادی که قصد بازدید به عنوان گردشگر دارند به افرادی که برای دیدن اقوام و دوستان خود به این شهر سفر می کنند نیز تعلق می گیرد. در مورد اولی هنگام اخذ ویزا باید علاوه بر مدارک مربوطه بلیط رفت و برگشت و همچنین مدارک مربوط به رزرواسیون هتل را نیز باید به همراه داشته باشید. در مورد دوم اگر بستگان یا دوستان شما دعوت نامه ای را برای شما ارسال کنند در این صورت نیازی به رزرو هتل و محل اقامتی نیستید. ناگفته نماند داشتن دعوت نامه اخذ ویزای دورتموند را تسریع می بخشد. این مدرک البته جزو مدارک لازم و کافی نیست. از آن جا که شهر دورتموند به دنبال گسترش صنعت گردشگری حاکم بر شهر است معمولا اخذ ویزای توریستی دورتموند به سهولت انجام می شود. توجه داشته باشید ارائه ی مدارک صحیح و بدون نقص و نداشتن هیچ گونه سو سابقه نقش اصلی در صدور ویزای توریستی دورتموند می باشد.

اخذ ویزای کاری دورتموند
فرصت های شغلی بسیاری در دورتموند در دسترس افراد می باشد به همین دلیل بیشتر افراد این شهر را به عنوان گزینه خوبی برای شغل یابی در نظر می گیرند. برای اشتغال در این شهر شما مجبور به دریافت ویزای کاری دورتموند هستید. ویزای دورتموند از دیگر ویزای دورتموند می باشد. ویزای کار دورتموند که از آن به عنوان بلو کارت نیز یاد می شود تنها برای افرادی که تخصصی خاصی در زمینه خاصی دارند صادر می گردد. با توجه به کاهش نرخ رشد افراد جوان در این شهر معمولا مسئولان برای اینکه چرخه صنعت همواره بچرخد از افراد با استعداد و دارای تخصص به خوبی استقبال می کنند. لازم به ذکر است که بین ویزای کار و ویزای تجاری آلمان جستجوی کار تفاوتی وجود دارد. در ویزای جستجوی کار شما به مدت ۶ ماه فرصت دارید که در دورتموند شغل مناسبی را پیدا کنید. اگر در این مدت شغل متناسب با تخصص خود یافتید می توانید طبق قرارداد با کارفرما اقدامات لازم برای صدور ویزای کار را انجام دهید. تسلط به زبان آلمانی از مهمترین شرایط برای صدور ویزای کار دورتموند می باشد. لازم به ذکر است شغل مطرح شده برای صدور ویزای کار باید با مشاغل مورد نیاز آلمان متناسب باشد.

اخذ ویزای ازدواج دورتموند
ویزای ازدواج یکی دیگر از ویزای دورتموند است. اگر به دنبال دریافت ویزای ازدواج برای سفر به دورتموند هستید باید با فردی که تابعیت آلمان را دارد ازدواج کنید. در این صورت با اثبات مدارک مبنی بر ازدواج رسمی می توانید اقدام به صدور ویزای ازدواج دورتموند داشته باشید. البته فردی که با آن ازدواج کرده اید باید درآمد کافی داشته باشد به گونه ای که شما برای زندگی دو نفره در این شهر مشکلی نداشته باشید و همچنین آشنایی به زبان آلمانی در حدA1 نیز جزو الزامات ویزای ازدواج است. ازدواج رسمی می تواند در هر کشوری به ثبت رسیده باشد. حتی در غیاب فرد مورد نظر نیز انجام می شود نکته مهم برای صدور این ویزا این است که هیچ گونه محدودیت جنسی برای آن وجود ندارد. بعد از اخذ ویزا نیز هر ساله باید تمدید گردد و این تمدید مبنی بر این شرط است که ازدواج پابرجا باشد. اخذ این نوع ویزا برای افرادی توصیه می شود که به طور جدی تمایل با ازدواج با تابعیت این شهر یا آلمان را دارد. بعد از سه سال ازدواج می توانید درخواست مربوط به تابعیت آلمان را انجام دهید.

اخذ ویزای تحصیلی دورتموند
فرصت های تحصیلی بسیار خوبی در شهر دورتموند وجود دارد به همین دلیل دانشجویان بسیاری از سراسر جهان طرفدار تحصیل در این شهر هستند. از آن جا که در صورت وجود شرایط مناسب می توانید فاند کامل دریافت کنید پس تحصیل در این شهر می تواند گزینه خوبی برای دانشجویان باشد. برای اخذ ویزای تحصیلی باید دعوت نامه ای را از دانشگاه مربوطه که پذیرش دریافت کرده اید تهیه کنید وجود همین دعوت نامه مهمترین گام برای صدور ویزای تحصیلی است. علاوه بر مدارک مربوطه برای اخذ ویزا باید مدارک تحصیلی فرد محصل نیز از جمله ریز نمرات دوره های تحصیلی به زبان انگلیسی ترجمه گردد. در مراحل بعدی نیز باید اقدامات مربوط به آزادسازی مدارک را انجام دهید زیرا بعد از یک ترم از تحصیل نیازمند اصل مدارک تحصیلی خود خواهید بود تنها گزینه نهم برای اخذ ویزای تحصیلی این است که بتواند از دانشگاه مربوطه پذیرش دریافت کنید. بقیه مراحل برای صدور ویزای تحصیلی آلمان چندان سخت نیست. البته برای اخذ پذیرش نیز نیازمند تسلط به زبان انگلیسی و آلمانی در بیشتر دانشگاه ها هستید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط آلمان، وقت سفارت آلمان، ویزای آلمان ، تور آلمان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۲ تیر ۱۳۹۷

ویزای پرتغال جاذبه‌ های گردشگری بسیار جذابی در کشور پرتغال وجود دارد. غذاها و نوشیدنی‌ های محلی لذیذ وخوشمزه و آب‌ و‌هوای مطبوع و عالی ، کشور پرتغال را به ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۷ اسفند ۱۳۹۶

بلیط ازمیر ازمیر یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه محسوب می شود. این شهر بعد از آنکارا و استانبول از شلوغ ترین شهرها، از حیث ورود گردشگر و مهاجران می باشد. ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۰ اسفند ۱۳۹۶

هتل کوالیتی سیتی سنتر کوالالامپور هتل کوالیتی سیتی سنتر کوالالامپور یکی از هتل های ۴ ستاره و بزرگ کشور مالزی است که در مرکز شهر کوالالامپور و در ناحیه جالان ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!