به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

ویزای ایران جهت افراد آلمانی

ویزای ایران جهت افراد آلمانی

به طور کلی آلمانی ها برای سفر به ایران باید اقدام به اخذ ویزا کنند. اخذ ویزای ایران جهت افراد آلمانی یک سری اصول و قوانین را به همراه دارد که بهتر است به طور دقیق به آن بپردازیم.

در نظر داشته باشید که رعایت نکات در خصوص اخذ ویزای ایران برای آلمانی ها بسیار مهم است و باید به تمامی نکات دقت ویژه ای شود.

ویزای ایران جهت افراد آلمانی

ویزای ایران جهت افراد آلمانی

نکات مهم ویزای ایران برای آلمانی ها

اگر فرد آلمانی تنها می خواهد از قشم،کیش، و چهاربهار دیدن کند می تواند بدون صرف زمان طولانی از ویزای ۱۴ روزه در این زمینه استفاده کند. در نظر داشته باشید که تنها در مدت دو هفته اجازه ماندن در جزایر اعلام شده وجود دارد و فرد نمی تواند در این مدت از سایر مناطق دیدن کند.

آلمانی های زیر ۱۸ سال برای اخذ ویزای ایران باید اجازه کتبی از پدر و مادر خود ارائه دهند و این گواهی باشد در محضرهای رسمی مهر شود.

در صورتی که بخواهید شهرهایی غیر از کیش و قشم و .. را بازدید کنید با به نمایندگی وزارت امور خارجه مراجعه کرده و طبق مقررات ویزا دریافت کنید.

ویزای ایران برای آلمانی ها از نوع فرودگاهی

فرد آلمانی که تنها با هدف بازدید از مناطق دیدنی و جهانگردی قصد دارد که از خاک ایران گذر کند می تواند به سراغ ویزای فرودگاهی برود با ویزای ایران می توانید تنها در زمان تعیین شده مناطق اطراف فرودگاه ایران را بازدید کرده و اجازه بازدید و اقامت در بیش از ۲۴ ساعت را ندارید. در نظر داشته باشید که ویزای ایران جهت افراد آلمانی از نوع فرودگاهی بسیار آسان و بلامانع است.

ویزای ایران جهت افراد آلمانی

ویزای ایران جهت افراد آلمانی

مدارک ویزای ایران برای آلمانی ها

در این بین فرد آلمانی باید در ابتدا فرم های مربوطه را پر کند. این فرم ها باید بت صداقت کامل تکمیل شود و قطعا هر گونه اطلاعات اشتباه پیگیری و مشخص خواهد شد.

پاسپورت معتبر از مهمترین مدارک لازم برای ویزای ایران برای آلمانی ها محسوب می شود. در واقع اسکن پاسپورت از تمامی صفحات باید به همراه بوده و همینطور پاسپورت شما باید دارای اعتبار ۶ ماه باشد. در نظر داشته باشید. شناسنامه فرد باید اسکن شده و تمامی صفحات واضح ارائه شود.

گزینه دیگر در خصوص عکس رنگی با زمینه سفید است که باید در ابعاد ۶*۴ گرفته شود و از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

ویزای ایران جهت افراد آلمانی


 ویزای ایران جهت افراد آلمانی

مراحل اخذ ویزای ایران برای آلمانی ها

در ابتدا باید هدف از سفر مشخص باشد به طور کلی اغلب افراد برای سفرهای توریستی ایران را انتخاب می کنند و نوع تحصیلی و یا کاری در این بین کمتر دیده می شود.

در گام اول باید فرم های مربوطه را دانلود و تکمیل کنید و هدف از سفر را در فرم مشخص کنید. این فرم ها اولین گام بررسی سفر شما هستند و در صورتی که دچار یک سری شک

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۰۹ دی ۱۳۹۷

رستوران های بوردو یکی از زیباترین شهرهای فرانسه، شهر بوردو می باشد که دارای اماکن دیدنی و جاذبه های گردشگری متعددی است. همچنین رستوران های بوردو از جمله مواردی است ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

ویزای توریستی اسلوونی کشور توریستی اسلوونی از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو پیمان شنگن است. اگر مایل به مسافرت به این کشور سرسبز و زیبا هستید باید ابتدا اقدام به ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۲۵ تیر ۱۳۹۷

وقت سفارت اسپانیا شاید در ابتدا این سوال برای بسیاری از افراد پیش آید که وقت سفارت اسپانیا چیست و چه اقداماتی در این راه باید صورت داد. در مورد ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!