به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

ویزای تجاری اسلواکی


ویزای تجاری اسلواکی

کشور اسلواکی کشور کوچک اروپایی است که به دلیل جمعیت کم و موقعیت خوب دارای اقتصاد خوبی است و برای تجار و بازرگانان مناسب می باشد. از طریق اخذ ویزای تجاری اسلواکی می توان برای تجارت در این کشور اقدام کرد.

معرفی کشور اسلواکی

اسلواکی یک کشور کوچک می باشد که در میان خشکی احاطه شده است. این کشور در اروپای مرکزی قرار دارد. پایتخت کشور اسلواکی شهر براتیسلاوا است. اسلواکی دارای جمعیت کمی بوده و کل جمعیت این کشور از ۵/۴ میلیون نفر جمعیت تشکیل شده است. واحد پول این کشور یورو می باشد و زبان رسمی آن زبان هند و اروپایی می باشد.و در سازمان همکاری اقتصادی و همچنین توسعه سازمان ملل متحد عضو است.

کشور اسلواکی دارای منابع طبیعی مانند مس، سنگ، آهن، جیوه، نفت، منگنز، آنتیموان بوده و اقتصاد آن وابسته به جلگه ای بسیار حاصل خیز در جنوب آن می باشد تور اسلواکی و تور اروپا فرصت خوبی برای سفر به این کشور حاصلخیز است.. بیشترین رابطه تجاری و اقتصادی این کشور با جمهوری چک بوده و کشاورزی در این کشور به دلیل آب و هوای معتدل بسیار رایج می باشد.

معرفی کشور اسلواکی

معرفی کشور اسلواکی

روابط تجاری ایران و اسلواکی

زمانی که اسلواکی استقلال پیدا کرد در سال ۱۹۹۳ روابط اقتصادی و تجاری کشور ما با جمهوری اسلواکی آغاز شد. بیشترین وجه روابط اقتصادی که میان کشور ایران و کشور اسلواکی برقرار شد، در قسمت صنعتی می باشد که از آوازه و اعتبار خوبی در کشور ایران برخوردار است. همچنین این دو کشور گام های بلندی در زمینه های مختلف اقتصادی و تجاری در آینده برداشته اند. با گسترش همکاری های اقتصادی که میان کشور ایران و اسلواکی انجام شده است میزان مبادلات تجاری این دو کشور رشد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر روابط تجاری ایران و اسلواکی همه ساله گردشگران زیادی با استفاده از تور اسلواکی و تور اروپا به این کشور سفر می کنند تا از زیبایی های این کشور دیدن کنند.

روابط تجاری ایران و اسلواکی

روابط تجاری ایران و اسلواکی

ویزای اسلواکی تجاری

از آن جایی که کشور اسلواکی در میان کشورهای عضو پیمان شینگن قرار دارد برای سفر به این کشور لازم است که ویزای شینگن اسلواکی را اخذ کرد. انواع مختلفی از ویزا برای اهداف گوناگون سفر به اسلواکی وجود دارد. که یکی از آن ها ویزای تجاری اسلواکی می باشد. کسانی که قصد دارند ویزای تجاری اسلواکی را اخذ نمایند و از طریق ویزای اسلواکی به این کشور سفر کنند لازم است در مرحله اول وقت سفارت اسلواکی را دریافت کرده و سپس با ارائه مدارک خود و انجام مصاحبه و انگشت نگاری در سفارت این کشور حاضر شوند تا ویزای تجاری اسلواکی برای آن ها صادر شود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری اسلواکی

گرفتن اصل پاسپورتی که اعتبار بیشتر از ۳ ماه از تاریخ ویزای تجاری اسلواکی آن گذشته باشد.

فرمی که از سایت سفارت برای درخواست ویزای تجاری اسلواکی دریافت شده باشد.

داشتن کارت ملی و شناسنامه جهت اخذ ویزای تجاری اسلواکی ضروری می باشد.

به همراه داشتن دو قطعه عکس رنگی با سایز ۶ در ۴ رنگی که پس زمینه آن سفید و بدون روتوش باشد.

افراد متقاضی ویزای تجاری اسلواکی که قبلا ویزای شینگن برای کشورهای دیگر گرفته اند لازم است که کپی از آن ویزا به همراه مهر های ورود و خروج آن داشته باشند.

در هنگام گرفتن ویزای تجاری اسلواکی داشتن نامه تمکن مالی به همراه گردش مالی ۶ ماه اخیر از سپرده بانکی لازم می باشد.

افرادی که صاحب کسب و کاری بوده و قصد گرفتن ویزای تجاری اسلواکی را دارند باید هنگام حضور در سفارت اسلواکی پروانه کسب، کارت بازرگانی و مدارک مربوط به ثبت شرکت خود را به همراه داشته باشند. یکی دیگر از مدارک لازمه هنگام اخذ ویزای تجاری اسلواکی داشتن بیمه مسافرتی می باشد. در بین مدارکی که در سفارت اسلواکی ارائه داده می شود، سند مالکیت نیز باید وجود داشته باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری اسلواکی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری اسلواکی

سفر به اسلواکی از طریق ویزای تجاری اسلواکی

ویزای تجاری که تجار و بازرگانان برای سفر خود به اسلواکی اخذ می کنند از نوع ویزای نوع بوده که این ویزا بلند مدت است و برای افرادی که می خواهند از طریق ویزای تجاری اسلواکی بارها به این کشور سفر کنند مناسب می باشد. از طریق این ویزا تجار و بازرگانان می توانند چندین مرتبه در سال وارد محدوده شینگن شده و یا از آن خارج شوند. اما افرادی که خواستار استفاده از تور اسلواکی و تور اروپا هستند ویزای آنها به صورت گارانتی توسط تور اخذ می گردد.

افراد متقاضی که می خواهند بیشتر از ۹۰ روز در محدوده شینگن و یا کشور اسلواکی اقامت داشته باشند، دیگر ویزای تجاری اسلواک برای آن ها چندان مناسب نمی باشد، این افراد باید نسبت به اقامت در کشور اسلواکی اقدام نمایند.

برای اخذ ویزای تجاری اسلواکی یا انجام مراحل اقامتی این کشور باید به سفارت اسلواکی مراجعه کرد. متقاضیانی که از میزان ۹۰ روز اقامت خود در کشور اسلواکی و محدوه شینگن استفاده کرده اند اگر می خواهند مجددا ویزای تجاری اسلواکی را اخذ کنند باید سه ماه از مدت زمان خروج آن ها از محدوده شینگن گذشته باشد تا ویزای تجاری اسلواکی برای آن ها صادر شود و بتوانند دوباره ویزای شینگن را اخذ نمایند. افرادی که دارای دلایل ویژه هستند می توانند حداقل یک سال ویزای شینگن اسلواکی را دریافت کنند.

برای افرادی که قصد دارند، ویزای شینگن اسلواکی را اخذ نمایند لازم است که حداقل شش هفته قبل از اینکه سفر خود را انجام دهند برای گرفتن ویزای تجاری اسلواکی اقدام نمایند.

متقاضیان ویزای تجاری اسلواکی برای تعیین وقت سفارت اسلواکی می توانند به صورت تلفنی یا حضوری به اسفارت این کشور در ایران مراجعه کنند و طی مراحلی قانونی ویزای مورد نظر خود را صادر و دریافت کنند.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط اسلواکی، وقت سفارت اسلواکی، ویزای اسلواکی، تور اسلواکی و تور اروپا میباشد ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۱۸ آذر ۱۳۹۷

هتل های میلان هتل های میلان با داشتن بهترین و با کیفیت ترین امکانات توانسته است رضایت مشتران خود را جذب کند. از بهترین هتل های میلان می توان به ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۱ آبان ۱۳۹۷

اخذ ویزای شینگن پیمان شینگن که در سال ۱۹۸۵ بین تعدادی از کشور های اروپا بسته شد، اخذ ویزای شینگن این امکان را می دهد تا به راحتی بین ۲۶ ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۰۷ بهمن ۱۳۹۷

درباره مارسی مارسی شهری زیبا و توریستی در فرانسه می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که همه ساله توریست های زیادی برای لذت بردن از تعطیلات خود ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!