به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی بوده و در قسمت جنوب غربی این قاره قرار دارد. این کشور عضو پیمان شینگن است و برای بازدید از آن نیاز به اخذ ویزای توریستی اسپانیا می باشد. برای دریافت ویزای توریستی اسپانیا می بایست یک سری از قوانین به درستی رعایت شود.

بررسی مراحل ویزای توریستی اسپانیا

به طور کلی برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا می بایست قوانین به درستی دنبال شود. در واقع اخذ این ویزا باید با هدف گردشگری صورت پذیرد و فرد باید طبق زمان تعیین شده بازگردد. سختگیری هایی که برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا دیده می شود تنها برای اطمینان از بازگشت فرد بوده و این موضوع از طریق شفاف سازی مدارک صورت می پذیرد. در مرحله اول برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا می بایست فرم تقاضای ویزا به درستی پر شود، این فرم خود شامل دو بخش است، یک بخش نیاز به پر نمودن اطلاعات شخصی داشته و بخش دوم دال بر مدارک موجود است. این فرم می بایست در دو نسخه تهیه شود و در زمان مصاحبه به همراه سایر مدارک عرضه شود. افرادی که به صورت خانوادگی سفر می نمایند  باید این فرم را به صورت جداگانه پر نمایند و هر فرد می بایست دو نسخه از این را تکمیل نماید.

ویزای توریستی اسپانیا | اخذ ویزای توریستی اسپانیا 88851080-021

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی اسپانیا

مدارکی که برای ویزای توریستی اسپانیا نیاز است در ابتدا باید به درستی تهیه و تنظیم شود. گذرنامه فرد باید حداقل شش ماه پس از زمانی که برای ویزا درخواست داده است اعتبار داشته باشد. عکس رنگی که برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا نیاز است باید دارای زمینه سفید باشد.

آدرس محل کار و همینطور محل زندگی باید به صورت دقیق قید شود، این موضوع قطعا از سوی تیم های بررسی پیگیری خواهد شد. وضعیت اجتماعی فرد باید به درستی بررسی شود، این موضوع با استفاده از تمکن مالی صورت می پذیرد. اگر فرد متقاضی کارمند دولت باشد باید آخرین حکم جایگزینی کارمند به درستی ترجمه شده و عرضه شود. برای کارمندان بخش خصوصی گواهی اشتغال یک ضرورت محسوب می شود.

رزومه افراد باید در دو سری به زبان انگلیسی ترجمه و کپی شود. توجه نمایید که یک سری از مدارک تنها در بعضی از ویزاها مورد نیاز بوده و شامل شرایط اخذ ویزای تمامی کشورها نمی باشند. عموما برای ویزای توریستی اسپانیا کمی مدارک بیشتری نیاز است.

دانشجویان می بایست کارت بین المللی دانشجویی و همینطور کارت عضو هیئت علمی (در صورت موجود) همراه شان باشد. افرادی که دارای مشاغل آزاد هستند حتما باید جواز کسب و یا کارت بازرگانی را به همراه داشته باشند.

ویزای توریستی اسپانیا | اخذ ویزای توریستی اسپانیا 88851080-021

مدارک تکمیلی برای ویزای توریستی اسپانیا

پرینت حساب بانکی یکی از مسایل بسیار مهمی بوده که قطعا باید بر روی سربرگ انگلیسی مهر شود. در این پرینت عملیات آخرین ماه حساب بانکی مشخص می شود. سند مالکیت منزل و یا زمین از مسایلی است که در صورت ارائه می تواند تاثیرگذار باشد. موضوع بسیار مهم برای ویزای توریستی اسپانیا رزرو بلیط هواپیما و زمان دقیق و رفت و برگشت است. ارائه فاکتور پرداخت شده از سوی هتل نیز می تواند یک روش موثر برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا باشد.

موضوعی که  نیاز است به درستی بررسی شود بیمه نامه پزشکی است، متقاضیان باید بیمه مسافرت فردی و همینطور جمعی داشته باشند. این بیمه هزینه احتمالی برای مراقبت های پزشکی و همینطور هزینه های بیمارستانی را ضمانت می نماید. این بیمه دارای حداقل مشخصی بوده و نمی توان کمتر از حد تعیین شده اقدام به اخذ این بیمه نمود.

ویزای توریستی اسپانیا | اخذ ویزای توریستی اسپانیا 88851080-021

نکات ضروری برای ویزای توریستی اسپانیا

عده ای در روز مصاحبه تنها مدارک اصلی را به همراه می برند و این موضوع سبب می شود که کارشان به تعویق بیفتد، در نظر داشته باشید که در روز مصاحبه مدارک شما بررسی شده و در صورت پذیرش می بایست کپی آنها در پرونده شما قرار داده شود و مدرک اصلی به شما بازگرداننده می شود (شما به اصل مدرک خود نیاز دارید!). این مدارک باید با ترجمه استاندارد همراه باشد و مدارک فارسی غیر قابل بررسی می باشد. کپی مدارک داده شده در صورتی که شما پذیرش نشوید قابل بازگشت نخواهد شد.

در ماه های تابستان و همینطور قبل از تعطیلات نوروز متقاضیان برای ویزای توریستی اسپانیا به بیشترین تعداد خود می رسند بنابراین بهتر است کمی زودتر برای نوبت گیری اقدام نمایید، گاه دیده شده مصاحبه افراد چند هفته پس از ثبت نام صورت می پذیرد.

زمان لازم برای صدور ویزای توریستی اسپانیا عموما متغیر اعلام شده است. به عنوان مثال برای بررسی مدارک اولیه گاه دو هفته زمان نیاز خواهد بود تا مدارک بررسی شود. برای صدور قطعی نیاز به زمان چند هفته ای می باشد. این روال در نهایت شش هفته پس از تحویل مدارک مشخص خواهد شد. هزینه صدور ویزای توریستی اسپانیا باید به صورت نقدی پرداخت شود دقت نمایید که این مبلغ حتی اگر مدارک شما مورد تایید واقع نشود قابل عودت نمی باشد.

ویزای توریستی اسپانیا | اخذ ویزای توریستی اسپانیا 88851080-021

 مدرک تاثیرگذار در ویزای توریستی اسپانیا

گاه دیده می شود که با وجود تمامی مدارک موجود باز هم اخذ ویزای توریستی اسپانیا دچار مشکل می شود و عدم پذیرش صورت می گیرد. یکی از جریاناتی که در این بین قابل بررسی است وجود دعوتنامه می باشد. در واقع دعوت نامه یک مدرک تکمیلی و البته بسیار پر اهمیت است. در دعوتنامه قید می شود که فرد متقاضی برای بازدید از کشور اسپانیا رفته و قصد او تنها گشت و گذار می باشد. این دعوتنامه باید به صورت شفاف مشخص نماید که فرد در محل زندگی فرد مقیم اسپانیا اقامت می نماید و می بایست آدرس آن با ذکر مدارک قید شود. ویزای اسپانیا دارای ارزش بسیار بالایی بوده و یک سری قوانین سختگیرانه تری برای آن دیده می شود.

اگر از توانایی مالی مناسبی برخوردار نیستید فردی که دعوتنامه را تنظیم می نماید می تواند قید کند که شما را ساپورت مالی می نماید، این موضوع در تصمیم نهایی تیم های بررسی نقش بسیار مهمی دارد. خوشبختانه این دعوت نامه نیاز هزینه نداشته و به سادگی به دست فرد متقاضی خواهد رسید.

ویزای توریستی اسپانیا | اخذ ویزای توریستی اسپانیا 88851080-021

چطور ویزای توریستی اسپانیا بگیریم؟

آیا اخذ ویزای توریستی اسپانیا کار دشواری است؟ فردی که از موقعیت مالی دشواری برخوردار است چطور می توان ویزای توریستی اسپانیا را دریافت نماید؟ آیا می توان این ویزا را در سریع ترین زمان ممکن اخذ نمود؟

سوالاتی که بارها از سوی افراد مختلفی پرسیده می شود. دقت نمایید که شما با رعایت مراحل اخذ ویزای توریستی اسپانیا به سادگی می توانید این ویزا را دریافت نمایید. افرادی که دارای گردش مالی قابل قبول برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا نیستند می بایست از یک طریقی این گزینه را اعمال نمایند یک گزینه پیشنهادی دعوت نامه بوده که در آن قید می شود فرد ارسال کننده دعوت نامه می تواند شما را ساپورت مالی نماید.

سرعت بخشیدن به زمان اخذ ویزای اسپانیا بستگی به فصل سفر شما دارد عموما فصل پاییز زمان مناسبی برای دریافت ویزای توریستی اسپانیا به صورت سریع می باشد و شاید این سرعت در فصل تابستان کمی عجیب به نظر برسد.

ویزای توریستی اسپانیا | اخذ ویزای توریستی اسپانیا 88851080-021

شرایط مصاحبه جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا

در ابتدا دقت نمایید که در روز مصاحبه حتما ۲۰ دقیقه قبل از زمان تعیین شده حاضر باشی،د در این تایم ضمن کنترل نمودن مدارک اولیه می توانید به یک آرامش دست یابید. افرادی که تنها قصد بازدید از اسپانیا دارند قطعا نباید در روز مصاحبه مضطرب باشند زیرا هیچ گزینه خلاف قانونی را به همراه ندارند. تاکید بر هدف خود داشته باشید، شما باید با قدرت تکرار نمایید که یک جاذبه گردشگری در اسپانیا برایتان بسیار جالب است و قصد بازدید از آن را دارید و این موضوع را با خلوص نیت مطرح کنید. در روز مصاحبه از لباس های رسمی و موجه استفاده نمایید.

چطور با ویزای توریستی اسپانیا اقامت دائم بگیرم؟

در واقع شما نمی توانید با ویزای توریستی اسپانیا اقامت دائم در این کشور را کسب نمایید اما سفر به اسپانیا در قالب توریستی می تواند به شما این امکان را بدهد که یک فرصت شغلی ایده آل ایجاد نمایید و سپس به سراغ  اخذ ویزای کار اسپانیا برای اقامت دائم در این منطقه بیایید ویزای توریستی اسپانیا تنها به شما اجازه بازدید از این منطقه را می دهد و به نوعی سبب می شود بتوانید با دید بازتر به ویزای کار این کشور بیندیشید.

ویزای توریستی اسپانیا | اخذ ویزای توریستی اسپانیا 88851080-021

قوانین خاص ویزای توریستی اسپانیا

به طور کلی مدارک کاری و تحصیلی که برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا دیده می شود به نسبت سایر کشورها بیشتر است و این موضوع به دلیل قوانین این کشور است. توجه کنید که در ویزای توریستی اسپانیا دقیقا باید مشخص شود که شما دلیلی برای بازگشت به کشور خود دارید و در صورت عدم شفاف بودن این گزینه کامل ترین مدارک نیز رد خواهند شد.

ویزای توریستی اسپانیا | اخذ ویزای توریستی اسپانیا 88851080-021

جمع بندی در خصوص ویزای توریستی اسپانیا

مدارک و شرایط برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا تا حد بسیاری مشابه سایر کشورها بوده و شاید کمی سختتر باشد. این موضوع در نهایت سبب می شود که با خیال جمع به این کشور سفر نمایید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط اسپانیا، وقت سفارت اسپانیا، ویزای اسپانیا، تور اسپانیا و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۸ مهر ۱۳۹۷

روادید روسیه اگر قصد دارید به روسیه سفر کنید ولی با نحوه اخذ روادید روسیه آشنایی ندارید، اصلا نگران نباشید. ما در اینجا قصد داریم تا شما را با نحوه ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۹ فروردین ۱۳۹۷

بهترین زمان سفر به سوئد سوئد یکی از اصلی ترین و گران ترین مقاصد گردشگری در اروپاست. این کشور با کشور های دانمارک، فنلاند، نروژ هم مرز بوده و دارای ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۹ فروردین ۱۳۹۷

بهترین زمان سفر به فلاند بهترین زمان سفر به فلاند با توجه به شرایط و ویژگی های مختلف متفاوت می باشد. برخی هزینه کم را بهترین عامل برای سفر به ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!