به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

ویزای نمایشگاهی مالت


ویزای نمایشگاهی مالت

کشور مالت، یکی از کشورهای اروپایی و از اعضای پیمان شنگن می باشد. این کشور با برگزاری نمایشگاه های متعدد، میزبان بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان متعددی از نقاط مختلف جهان می باشد. برای حضور در این نمایشگاه ها باید ویزای نمایشگاهی مالت را اخذ نمود. در این مقاله شما را با نحوه و مدارک مورد نیز برای ویزای نمایشگاهی مالت، آشنا می کنیم.

ویزای نمایشگاهی مالت

ویزای نمایشگاهی مالت

ویزای نمایشگاهی مالت چیست؟

ویزای نمایشگاهی مالت، یکی از انواع ویزاهایی می باشد که برای آن دسته از متقاضیان ویزای مالت صادر می شود که قصد بازدید و حضور در یکی از نمایشگاه های این کشور را دارند. مدت اعتبار ویزای نمایشگاهی مالت، برابر با مدت زمان برپایی نمایشگاه می باشد. یعنی افراد شرکت کننده در این نمایشگاه، بلافاصله بعد از اتمام نمایشگاه باید کشور مالت را ترک کنند. جهت اخذ ویزای مالت نیاز است تا ابتدا وقت سفارت مالت از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو گردد.

ویزای نمایشگاهی مالت

ویزای نمایشگاهی مالت

دعوت نامه ی نمایشگاهی برای اخذ ویزای نمایشگاهی مالت

به منظور سرعت بخشیدن در روند صدور ویزای نمایشگاهی مالت و دریافت ویزای فوری نمایشگاهی مالت باید از طرف برگزارکنندگان نمایشگاه برای متقاضیان شرکت در آن نمایشگاه، دعوت نامه ی رسمی ارسال شود. در این دعوت نامه باید هدف متقاضی ویزای نمایشگاهی مالت از سفر به این کشور، مدت زمانی که قرار است در این کشور بماند و هم چنین محل اقامت او مشخص گردد. سفارت مالت که مسئولیت امور مربوط به اخذ ویزای نمایشگاهی مالت را بر عهده دارد، به این دعوت نامه رسیدگی می کند و در صورت تأیید آن و هم چنین تأیید سایر مدارک افراد درخواست دهنده برای ویزای نمایشگاهی مالت، اقدام به صدور ویزای نمایشگاهی مالت برای آن ها می نماید.

ویزای نمایشگاهی مالت

ویزای نمایشگاهی مالت

سفارت مالت

سفارت مالت، در حال حاضر در کشور ما فعال نیست و نمایندگی آن در سفارت اتریش می باشد. بنابراین برای پیگیری مراحل اخذ ویزای نمایشگاهی مالت، باید به سفارت اتریش مراجعه کرد. سفارت اتریش در تهران در خیابان باهنر (نیاوران)، خیابان مقدسی، خیابان احمدی زمانی واقع شده و از روزهای یکشنبه تا پنج شنبه پاسخگوی مراجعه کنندگان در رابطه با تأیید مدارک، تحویل گذرنامه، رفع نواقص پرونده ی متقاضیان دریافت ویزا و … می باشد.

انواع دیگر ویزای مالت

همان طور که گفته شد ویزای نمایشگاهی مالت، یک از انواع ویزاهای کشور مالت می باشد که برای مسافران و مهاجران به این کشور، صادر می شود. از دیگر انواع ویزاهای مالت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویزای توریستی مالت: متقاضیان این ویزا به مدت محدود با هدف گردشگری به این کشور سفر می کنند.
 • ویزای کاری مالت: مجوزی برای ورود افراد از سایر کشورها به کشور مالت جهت مشغول شدن به یک شغل و حرفه می باشد.
 • ویزای پزشکی مالت: این ویزای مالت برای انجام فعالیت های پزشکی و سپری کردن دوره ی درمان، صادر می شود.
 • ویزای تحصیلی مالت: برای افرادی که قصد ادامه ی تحصیل در کشور مالت را دارند، صادر می شود.
 • ویزای تجاری مالت: سرمایه گذاران و کارآفرینان که قصد سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در کشور مالت را دارند، نیاز به دریافت ویزای تجاری مالت دارند.
 • ویزای خویشاوندی مالت: برای دیدار خویشاوندان در کشور مالت، باید این نوع ویزای مالت را سفارش داد.
 • هر یک از انواع ویزاهای مالت، ممکن است کوتاه مدت یا بلند مدت باشند. به عنوان مثال ویزای نمایشگاهی و ویزای توریستی مالت، از جمله ویزاهای کوتاه مدت مالت هستند. ویزای تحصیلی و کاری ویزاهای بلند مدت محسوب می شوند. هم چنین برخی از این ویزاها قابل تمدید و برخی غیر قابل تمدید هستند. ویزای نمایشگاهی مالت قابل تمدید نیست و بعد از اتمام نمایشگاه باید خاک این کشور را ترک کرد اما ویزای پزشکی با توجه به ادامه یافتن روند درمان و هم چنین ویزای تجاری مالت می تواند قابل تمدید باشد.
ویزای نمایشگاهی مالت

ویزای نمایشگاهی مالت

مدارک لازم برای دریافت ویزای نمایشگاهی مالت

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مالت به شرح زیر می باشد:

 • شناسنامه ی فرد درخواست دهنده ی ویزای نمایشگاهی به همراه کپی از صفحات آن
 • گذرنامه ی متقاضی دریافت ویزای نمایشگاهی و هم چنین در صورت وجود، ویزاهای قبلی با مهرهای ورود و خروج
 • ۲ قطعه عکس رنگی ۴× ۶ با زمینه ی سفید. عکسی که برای این منظور تحویل می دهید باید جدید باشد و با چهره ی کنونی شما هم خوانی داشته باشد.
 • گواهی و مدارکی دال بر وضعیت شغلی فرد درخواست دهنده برای ویزای نمایشگاهی
 • مدارکی دال بر وضعیت مالی شخص که بیانگر تمکن مالی او باشد. لازم است که حتماً این مدارک از طرف بانک، تأیید شوند.
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • گواهی مبنی بر رزرواسیون هتل در کشور مالت
 • دعوت نامه ی رسمی از طرف متولیان و برگزارکنندگان نمایشگاه در کشور مالت برای متقاضیان دریافت ویزای نمایشگاهی
 • بیمه نامه ی سفر که هم به صورت فردی و هم به صورت جمعی، می توان آن را دریافت کرد.
 • از آنجا که نمایشگاه در یک بازه ی زمانی خاص برگزار می شود، بنابراین می بایست متقاضیان اخذ ویزای نمایشگاهی در زمان مناسب برای دریافت ویزای خود اقدام نمایند تا با مشکل کمبود وقت مواجه نشوند.
 • هم چنین ارائه ی کامل مدارک برای جلوگیری از بروز مشکل در روند صدور ویزای نمایشگاهی به شدت ضروری است. جهت رزرو تور اروپا با آژانس های مسافرتی معتبر در ارتباط باشید.

مراحل اخذ ویزای نمایشگاهی مالت

افرادی که قصد سفر به کشور مالت را به منظور شرکت در نمایشگاه دارند و با روال کار برای دریافت ویزای نمایشگاهی مالت، آشنایی ندارند، باید بدانند که در مرحله ی اول باید مدارک مورد نیازی که در بالا به آن ها اشاره شد را تهیه کنند، سپس درخواست خود برای صدور ویزای نمایشگاهی را با تکمیل فرم های مربوطه اعلام نمایند. این فرم به همراه سایر مدارک، به سفارت تحویل داده می شود. تعیین وقت سفارت جهت مصاحبه ی حضوری و انگشت نگاری از مراحل بعدی اخذ ویزای نمایشگاهی مالت می باشد. مراجعه ی کلیه ی متقاضیان ویزای نمایشگاهی به سفارت، الزامی می باشد و عدم حضور به موقع، سبب تأخیر در فرآیند ویزای نمایشگاهی خواهد شد.

راهنمای پرداخت هزینه ی صدور ویزای نمایشگاهی مالت

هزینه ی لازم برای دریافت ویزای نمایشگاهی مالت را باید در سفارت و به واحد پول یورو پرداخت کرد. برای اطلاع از قیمت دقیق صدور ویزای نمایشگاهی مالت، می توانید با آژانس های مسافرتی معتبر در ارتباط باشید.

یادآوری چند نکته به متقاضیان دریافت ویزای نمایشگاهی مالت

 • مدارکی که هنگام درخواست صدور ویزای نمایشگاهی مالت، به سفارت تحویل می دهید باید به صورت ترجمه شده باشند.
 • حضور شخصی که درخواست دریافت ویزای نمایشگاهی مالت را ارائه کرده است برای انگشت نگاری در زمان مقرر ضروری است. حتی افراد خردسال نیز برای دریافت ویزای مالت، باید درخواست وقت بدهند.
 • هزینه های کنسولگری باید پرداخت شود تا به درخواست شما برای تعیین وقت سفارت مالت رسیدگی شود.
 • برای درخواست وقت سفارت باید تأییدیه ررزو هتل در مالت، پاسپورت و فرم درخواست صدور ویزای نمایشگاهی مالت را تحویل دهید.
 • امکان تغییر تاریخ وقت سفارت برای متقاضیان وجود ندارد. بنابراین با توجه به حساسیت بالای زمانی برای آماده شدن ویزای نمایشگاهی مالت، حتماً در تعیین وقت سفارت دقت داشته باشید که با مشکل کمبود وقت مواجه نشوید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت مالت ، ویزای مالت ، تور مالت و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۷ شهریور ۱۳۹۷

سفر به فنلاند سفر به فنلاند همیشه جذاب است، بسیاری از کسانی که علاقه مند به سیر و سفر هستند حتما سفر به فنلاند را در راس برنامه های خود ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۳ دی ۱۳۹۷

بهترین رستوران های بارسلونا یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار اسپانیا، شهر بارسلونا است که مهمترین بندر آن به شمار می آید. بهترین رستوران های بارسلونا میزبان کسانی هستند که به ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

ثبت شرکت در فرانسه ثبت شرکت در فرانسه کار چندان سختی نیست. با توجه به این که انواع مختلفی از شرکت ها می توانند فعالیت خود را در این کشور ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!